DigitalSitesCere oferta
Serviciu · Magazin online

Magazin online care vinde și când dormi

Magazin online cu coș de cumpărături, plată cu cardul, Apple Pay și Google Pay, facturare și e-mailuri automate. Rapid pe telefon și optimizat pentru Google Shopping și căutările pe produse.

de la 2.800 lei3 pachete cu preț fix: 2.800, 5.300 și 8.000 lei. Prețuri finale, fără TVA.
Cere oferta pe WhatsApp

Ce primești

Pachete și prețuri

PachetPreț finalLivrarePe scurt
Magazin Start2.800 lei5–7 zile20 de produse urcate de noi, plată cu cardul și ramburs, facturare automată, pagini legale, SEO, 30 de zile de asistență
Magazin Business5.300 lei7–10 zile50 de produse urcate de noi + import până la 500, AWB automat la curier și easybox, logo, Google Shopping, recenzii, filtre, coș abandonat
Magazin Premium8.000 lei10–14 zile100 de produse urcate de noi + import fără limită, sincronizat cu 1 furnizor, feed-uri compari.ro, Facebook și Instagram, asistent AI, design premium, prima lună de Google Ads și de SEO incluse

Vezi pachetele complete pe prima pagină. Domeniul, găzduirea și conturile la procesatorul de plăți, curier și facturare sunt pe numele tău și se plătesc separat. La cataloage mari sau integrări speciale, termenul se poate prelungi cu câteva zile; îl scriem exact în ofertă.

La cerere, contra cost: urcarea de produse peste numărul inclus sau importuri suplimentare, integrare eMAG Marketplace, design creat complet de la zero și furnizori suplimentari. Abonamentele lunare ale serviciilor externe (asistentul AI, module plătite) le plătești direct, pe numele tău.

Cum lucrăm

  1. Catalogul. Ne trimiți produsele, prețurile și pozele, sau un fișier Excel.
  2. Plățile. Te ajutăm să deschizi contul de plăți (Stripe sau Netopia) pe firmă și îl conectăm.
  3. Testăm. Facem comenzi de test cap-coadă, de la coș la factură.
  4. Lansăm și înscriem magazinul în Google, cu produsele pregătite pentru Google Shopping.

Un exemplu de plată automată construită de noi: constatator-registru.ro, unde clientul plătește cu cardul și primește documentul pe e-mail fără intervenția unui om.

Întrebări frecvente

Ce comision are plata cu cardul?

Comisionul îl percepe procesatorul de plăți (Stripe sau Netopia), direct din fiecare tranzacție. Noi nu luăm niciun procent din vânzările tale.

Pot vinde și servicii, nu doar produse?

Da. Putem vinde programări, abonamente, pachete de ședințe sau documente digitale, cu plată înainte.

Ce pachet mi se potrivește?

Catalog mic, până în 20–30 de produse, și livrare prin curier obișnuit: Magazin Start. Dacă vrei AWB automat, Google Shopping și catalog de până la 500 de produse importate: Business. Pentru catalog mare, sincronizat automat cu furnizorul, și vânzare în compari.ro, Facebook și Instagram: Premium. Vânzarea și pe eMAG se adaugă la cerere, cu ofertă separată.

Pot face campanii Google Ads pentru magazin?

Da. Configurăm campanii pentru produse și urmărim vânzările reale, ca să știi cât te costă fiecare comandă. La Magazin Premium, prima lună de administrare Google Ads e inclusă.

Alte servicii

Vrei un site care aduce clienți?

Site de prezentare modern, rapid și optimizat SEO, de la 800 lei, preț final, fără TVA. Livrare în 3–5 zile lucrătoare.